MobiSystems OfficeSuite

MobiSystems OfficeSuite (S60 3rd) 5.00

Kieszonkowe biuro

Zalety

  • Rozbudowane funkcje edycji
  • Bezproblemowa obsługa formatów MS Office
  • Szybkie ładowanie dokumentów
  • Aktywne słowniki w sześciu językach

Wady

  • Utrudniony dostęp do funkcji Zoom
  • Brak polskiego słownika

Doskonały
9

MobiSystems OfficeSuite to aplikacja służąca do edycji dokumentów Microsoft Office w telefonie komórkowym. Dzięki temu programowi możesz w każdej chwili uzyskać dostęp do danych utworzonych w najpopularniejszym pakiecie biurowym.

Oczywiście MobiSystems OfficeSuite to ostateczność, każdy woli pracować na nieco większym ekranie i pełnowymiarowej klawiaturze. Gdyby jednak zdarzyła Ci się konieczność poprawienia danych w arkuszu Excel w zatłoczonym autobusie, dzięki temu programowi masz taką możliwość

Praca MobiSystems OfficeSuite nie jest tak przerażająco niewygodna jak można by się spodziewać. Program zadziwiająco łatwo radzi sobie z otwieraniem plików programów Word, Excel i PowerPoint. W trybie edycji możemy dokonać poprawek i zapisać dokument w oryginalnym formacie. Oczywiście nie ma tu wszystkich narzędzi i zaawansowanego formatowania, ale można zrobić naprawdę dużo. MobiSystems OfficeSuite pozwala nawet na osadzanie w dokumentach obrazów, otwieranie odnośników internetowych czy zabezpieczanie plików hasłem.

Aplikacja ma wbudowanych sześć aktywnych słowników do wyboru, niestety brakuje języka polskiego. Słowniki nie tylko pozwalają na podkreślanie literówek, ale też pomagają w pisaniu niczym słownik T9 znany z wiadomości SMS. Dodatkowym ułatwieniem pracy jest funkcja Zoom pozwalająca ustawić wyświetlany na ekranie telefonu obszar dokumentu.

MobiSystems OfficeSuite jest zadziwiająco wygodny jak na pakiet biurowy używany w telefonie komórkowym. Program doskonale sprawdza się, kiedy trzeba przejrzeć lub poprawić dokument MS Office bez dostępu do komputera.

MobiSystems OfficeSuite

Download

MobiSystems OfficeSuite (S60 3rd) 5.00

Opinie użytkowników o MobiSystems OfficeSuite